Siparişler ve Kullanım Talimatları

Sipariş verme panelini herkesin rahatlıkla halledebileceği şekilde ayarladık muhtemelen zorlanmadan kolaylıkla siparişinizi verebileceksiniz. Fakat yine de yapamazsanız veya bilginiz yok ise bizleri arayın hiç sipariş vermekle yorulmayın sizin adınıza biz sisteme girişini yapalım.

Kupaların dayanıklılık standartlarını görmek için işkence ediyoruz diyebiliriz. Bulaşık Makinesin de yıkayabilirsiniz normal sıcaklıklar da fakat bir süre sonra gördük ki solma yapabiliyor. Bu yüzden elinizde yıkamanızı tavsiye ederiz bulaşık süngerinin yumuşak tarafını kullanarak yıkarsanız kupanın tasarımının uzunca bir ömrü olacak ve bir çok anı beraber paylaşırken bütün sıvıları rahatlıkla tüketebileceksiniz. Hatta kupaya sarma doldurup yiyenlere bile rastladığımız oldu.

Tabii ki. Kupaevi.com size vadettiği en önemli özellik özel tasarımlarınızı yapabilmek ya da hayallerinizi kupaya yansıtabilmektir. Yani bize özel tasarım gönderebilir veya tarif edebilirsiniz. Biz de bunu yeteneğimizi bilgimizin de el verdiği ölçüde kupaya yansıtmaya çalışacağız 🙂

Bizlere özel tasarım gönderdiğiniz de veya nasıl bir kupa istediğinizi tarif ettiğiniz de. Biz tasarımın çalışma sürecini sizinle beraber yürüterek istediğiniz hayaliniz de ki tasarımı siz oldu dediğiniz nokta da bir kupanın üzerinde nasıl duracağını sizlere göstererek onay istemekteyiz. Onay vermeniz halin de üretime gidip tarafınıza ulaştırılmak üzere kargoya verilecektir.

Asıl uzmanlık alanımız tam olarak işletmeler diyebiliriz. İnternet ortamına giriş yapmadan önce sadece işletmeler ile anlaşarak toplu bardak üretimi yapmaktaydık. Bizlere Whatsapp ‘dan yazdığınız taktirde 20 ve üzeri siparişleriniz de işletmenize veya size özel fiyatlar hesaplanmaktadır.

Renklerinizin bilgisayar ortamına olabildiğince yakın olması için gerçekten en kaliteli mürekkepleri kullanıyoruz. Fakat hiç bir tasarım dijital ortamda olduğu kadar kırmızı siyah yada diğer renkler değildir. Daha önce ki bir zaman da renkli bir çıktı aldıysanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınızdır. Ekran da gördüğünüz renkleri dijital ortamda üretildiği için varsayalım kırmızı rengini ekran aracılığı ile kıpkırmızı olarak görebiliyorsunuz. Fakat olay baskıya geldiğin de kırmızı rengini çıktıda kıpkırmızı alabilen henüz daha olmadı 🙂 %10’a kadar renk farklı olabilmektedir.

Söz veriyoruz bize anlatacağınız hiç bir şey komik veya saçma gelmeyecektir. Kupaevi.com çalışanları olarak sıradan bir insana herhangi bir anlam ifade etmeyen herhangi bir takma ismin fotoğrafın veya bir şekilin başka bir birey de çok fazla anlam sağlayabileceğini biliyoruz. Bu yüzden bize tasarımlarınızı anlatırken gönül rahatlığı ve bütün samimiyetinizle anlatmanızı rica ederim. Utanarak tam istediğinizi alamadığınız her bardak için biz kendimizi suçlu hissedeceğiz 🙂

Gönderimler Ödemeler ve İadeler Hakkında

Muhtemelen siparişinizin bize ulaştığı gün veya en geç ertesi gün tasarımı yapılıp tarafınızdan onay alınmasından itibaren ilk iş günü içerisin de kargoya verilir. Size gelmesi siparişin hangi ile verildiğine göre değişir fakat büyük şehirler den birisine sipariş verdiyseniz muhtemelen ertesi gün elinizde olur.

Kapıda ödeme seçeneği aklımız da fakat bu sisteme geçebilmek için altyapımız henüz hazır değil. Ama söz veriyoruz en kısa süre de bunun için güvenli bir alt yapı oluşturup sizlere bu hizmeti de sunacağız.

Shopier PayTR ile 256bit ssl ile korunan ödeme yöntemlerini kullanabilir ya da direkt olarak Ana Sayfa’da bulunan Hesap Numaraları Sekmesinden EFT/Havale yapabilirsiniz.

Ürünlerinizin faturasını nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz fakat çevre dostu olmak her zaman tercihimizdir. Bu yüzden kayıt olurken veya sipariş verirken belirttiğiniz mail adresinize göndermeyi tercih ediyoruz.

Baskı da bir hata olduysa muhtemelen o bardak size hiç gelmeden imha edilip yenisi üretilip kusursuz olanı tarafınıza gönderilir. Fakat geldiğini varsayalım yine de hata bizden kaynaklı ise bunu kabul edip hiç bir ekstra ücret ödemeden yenisi üretilip tarafınıza gönderilir.

Kargo da oluşabilecek bir hata olabilir kargocular sizde biliyorsunuz ki çok nazik davranmıyorlar paketlere 🙂 Bu durum inanın bizi çok korkuttuğu için ürünlerimizi gerçekten korunaklı bir şekilde gönderiyoruz paketlerinizi o kadar korunaklı gönderiyoruz ki açarken biraz fazla yorulabilirsiniz 🙂 Fakat yine de yolda kırılırsa ürünleri teslim almadan bize gönderdiğiniz de yenilerini aynı gün gönderme garantisi veriyoruz.

Satın aldığınız bardak standart tasarımlardan birisiyse tabii ki iade edebilirsiniz size vereceğimiz kod ile bizim tarafımıza iade yapın 5 iş günü içinde ücretinizi tekrar hesabınıza yollayalım !

Fakat satın aldığınız bardak kişiye özel bir bardak ise(fotoğrafınız,isminiz,size özel olan) baskıda veya üründe bir sıkıntı olduğu takdirde iade alabiliyoruz. Fakat diğer koşullarda ürünü malesef tekrar kabul edemiyoruz.