Genel

Kupa Bardağa Fotoğraf Baskı

Bardağa Fotoğraf Bastırmak.

Sizlerin özenle tasarlamış olduğu bardakları kupaevi.com güvencesi ile profesyonel ekibimiz ile sizlere teslim etmekteyiz.

Bardak baskısı daha önce hiç bu kadar kaliteli olmamıştı. Size özel olarak, dilediğiniz görselden sipariş vererek muhteşem kupa bardak, sizi ve sevdiklerinizi farklı kılacak.

Bu kupa bardak sayesinde, her an yudumladığınız içecek daha keyifli bir hal alacak. Piyasada ki her firma kupa bardak tasarımı yapabilir biz ise kupaevi.com ayrıcalığı ile kaliteli işçilik, malzeme ve fiyat politikamız ile farkı hissettiriyoruz.

Dilerseniz aileniz, sevdikleriniz, takımınız veyahut sevdiğiniz bir sanatçının fotoğrafı tasarımını yapmış olduğunuz kupa bardak ile avucunuzun içinde. Standart baskılı bardakları unutun, biz sizlere kupaevi.com farkı ile farklı bir deneyim sunacağız.

Tasarımı yaparken şirketinizin logosunu bardağın üzerine tasarlayarak, sürekli göz önünde olun.

Neden Bardağa Fotoğraf Bastırmak?

Hem günlük hayatınız da hem de dekoratif olması sebebi ile kupa baskılar, kupanın üzerinde ki fotoğraf veya yazıdan dolayı kupanın sahibinin kişiliğini yansıtmaktadır. Doğum günlerinde, sevgililer gününde, yılbaşında kupa bardağa yapılan kişisel baskılar sahibine aitlik duygusu verdiğinden dolayı son zamanların en çok tercih edilen hediye seçenekleri arasında üst sıralara oynamaktadır.

Bardağa fotoğraf bastırarak sevdiklerinizi mutlu edin!

Kupa Bardağa fotoğraf bastırmaya karar verdiyseniz kupaevi.com ailesi olarak size hizmet vermeye hazırız. Sizin tasarlamış olduğunuz kupa bardağınızı yudumlarken değer vermiş olduğunuz sevdikleriniz ya da o an için yanınızda olmayan sevdiğinizi kupanızdan kahvenizi yudumlarken sizi bardakta görmesi güzel bir duygu seli oluşturacağını düşünüyoruz.

Fotoğraf baskılı kupanız porselen düz beyaz olarak kurumsal firmalara da imalat sağlamaktayız. İstediğiniz logo, resim veya yazıyı seramik kupamıza basarak müşterilerinize hediye olarak sunabilirsiniz. Firmanıza ait sloganı, reklamı beyaz kupamıza tasarlayarak, reklamınızı yaptığınız gibi göz önünde bulunacağınız için güzel ve etkili bir reklam olacaktır. Lütfen toplu siparişleriniz için kupaevi.com’dan fiyat alınız. Kupaevi.com’dan sipariş ettiğiniz fotoğraf baskılı kupanız birinci kalite baskıya ve seramiğe sahiptir. Kupanın tek tarafına değil her iki tarafına talep ettiğiniz tasarım doğrultusunda baskı yapılabilmektedir.

Yıkama Talimatları

Siparişini talep ettiğiniz fotoğraf baskılı kupa bardağınızı, sıcaktan ve güneş ışığından muhafaza ediniz.
Bulaşık makinesinde kullanılan tuz ve benzeri kimyasallar kupa üzerindeki verniğe zarar vererek baskı yapılan alana zarar verebilir. Teslim aldığınız fotoğraf baskılı kupa bardağınızı ılık su ile süngerin yumuşak tarafı ile baskı yapmadan yıkayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir